NHL Online Liga

NHL Online Liga

Ako vlastne celá táto liga funguje?

Úplne inak ako ostatné ligy :) Zatiaľ čo normálne je zvykom hrať celú sezónu s jedným mužstvom ( častokrát s niekým, s kým vôbec nevieš hrať, lebo tvoj obľúbený team bol už obsadený ) u nás to funguje úplne inak.

Naše heslo je Play with any team you want. Každý zápas môžeš hrať pokojne s iným teamom. Snažíme sa dať hráčom slobodu, a ľubovoľnú voľbu teamu.

Sme tu partia kamarátov, hráme NHL pre radosť a nie pre hádky, nervy, podvádzania, kontumácie atď. Pokiaľ s nami zdieľaš podobné hodnoty, kľudne sa zaregistruj a pridaj sa k našej malej komunite.

Po registrácií budeš presmerovaný na úpravu profilu, kde si prosím doplň čo najviac informácií. Nato, aby si mohol hrať ligu ale potrebuješ vyplniť tvoj Xbox Nick (gametag). Bez tohoto bodu ťa to do prihlásenia do ligy nepustí.

Pokiaľ práve prebieha sezóna, budeš musieť počkať na jej dokončenie a na vypísanie prihlasovania do novej sezóny. Odporúčame nechať si v profile zapnuté email a Xbox upozornenia, aby si toto prihlasovanie nezmeškal.

Ligy ktoré majú aktívne prihlasovanie, nájdeš na úvodnej stránke, nemôžeš to minúť.

Keď si sa do ligy prihlásil, počkaj prosím na vygenerovanie zápasov. Po vygenerovaní zápasov si pozri tabuľku s hráčmi v danej lige, pokiaľ niekoho z nich nemáš v priateľoch na xboxe, pridaj si ho. Od tohoto okamžiku môžeš začať hrať. Výsledky zapisuje domáci, ale keď sa dohodnete inak nevadí, dôležité je aby ten výsledok niekto zadal.

Okrem ligy môžeš hrať aj priateľské zápasy, body z nich sa taktiež ukladajú do samostatnej tabuľky, len tak pre porovnanie, o nič nejde :)

Prajeme veľa úspechov, keď niečomu nerozumieš, neboj sa osloviť hráča King, rád poradí.

A teraz sa smelo zaregistruj: http://www.nhlliga.eu/accounts/registracia/